چراغ سوله ای داتیس مدل Ufo

چراغ سوله ای داتیس مدل Ufo

 چراغ سوله ای داتیس مدل Ufo

چراغ سوله ای داتیس مدل Ufo

چراغ سوله ای داتیس جز انواع چراغ صنعتی و سوله ای محصولاتی هستند که قابل استفاده در سوله ها و کارگاه ها می باشند و می توانند به عنوان المان تامین کننده روشنایی فضا مورد استفاده قرار گیرند. این محصولات دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که آنها را از سایر چراغ های قابل استفاده در محیط های دیگر مجزا می سازد.

انواع چراغ صنعتی و چراغ کارگاهی می توانند به صورت سقفی و یا آویز مورد استفاده قرار گیرند و در واقع در مدل های مختلفی تولید می شوند که مشتریان می توانند متناسب با محل موردنظرشان یکی از این چراغ ها را انتخاب نمایند.

پروژکتور SMD داتیس مدل Ufo در ساختاری زیبا و مدرن برای ایجاد نورپردازی ایده آل و چشم نواز به صورت 360 درجه در فضای داخلی و محیط های خارجی هم چون تونل ها، کنسرت ها، سالن های پذیرایی، جشن ها و نورپردازی نماهای مختلف نصب می گردد
ساخت این چراغ توسط مهندسین حرفه ای شرکت خارجی داتیس با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا انجام شده است.

محصول ذکر شده دارای منبع نور ال ای دی نوع smd  که تعبیه این لامپ ها موجب افزایش طول عمر و کاهش مصرف انرژی الکتریکی برق می شود

خروجی نور بالایی را به همراه دارند.
پروژکتور SMD مذکور همراه با دو سال ضمانت رسمی، راندمان بالا، وزن سبک و نصب راحت به فروش می رسد و با ولتاژ ورودی 220 ولت به راحتی روشن می گردد.

پروژکتور SMD ال ای دی داتیس مدل Ufo به شکل دایره ای در ظاهری زیبا و منحصر به فرد با ابعاد متناسبی طراحی شده و با تعبیه قطعات الکترونیکی درجه یک و مرغوب در رنگ مشکی ساخته شده است.

محصول مورد نظر تنها با رنگ نور یخی به فروش می رسد و با ترکیب رنگ نور این پروژکتور smd در کنار دیگر محصولات و نورافکن های روشنایی ال ای دی موجب نشر نورهای فوق العاده می شوند.

ویژگی های پرژکتور سوله ای :

به طور کلی پروژکتورهای ال ای دی شرکت داتیس در ابعاد مختلف با توان های مصرفی بالا و منبع نور LED SMD و COB تولید شده اند و بر اساس ویژگی ها و قابلیت های هر محصول از آنها در روشنایی و نورپردازی مکان ها و محیط های خارجی با ابعاد گسترده استفاده می کنند. پروژکتور و وال واشرهای ال ای دی به واسطه ی دارا بودن مشخصه های ذیل :

  • شاخص نمایش رنگ یا CRI نزدیک به 100
  • تولید گرمای بسیار کم
  • روشن شدن آنی
  • عدم وجود مواد سمّی و گازهای مضر
  • وزن بسیار سبک
  • حمل آسان
  • مصرف بسیار کم انرژی برق
  • طول عمر بالا

به راحتی با مدل های قدیمی تر مانند پروژکتور متال هالید، بخار سدیم، بخار جیوه، کم مصرف و مدادی جایگزین می شوند

چراغ سوله ای داتیس مدل Ufo  به علّت کوچک بودن ال ای دی ها و تولید گرمای بسیار کم نیازی به سیستم خنک کننده ندارد و در شرایط نامناسب محیطی و وجود گرد و غبار ریز قابل استفاده است.