براکت خطی پلاریس پلاس

براکت خطی پلاریس پلاس

لامپ براکت چیست؟ مهتابی ال ای دی چراغ هایی هستند که با بهره گیری از تکنولوژی چراغ های ال ای دی به سرعت برای روشنایی محیط کار و منزل جایگاه مخصوصی را به خود اختصاص دادند. براکت ها به راحت ترین شیوه ممکن به سقف وصل می شوند و چون فاصله ای بین نگهدارنده و سطح براکت وجود ندارد؛ بهترین انتخاب برای محیط های با ارتفاع سقف کم می باشند.

تکنولوژی نوری به کار رفته در این محصول نوری یکنواخت و بدون ایجاد خیرگی را برای شما تولید مییکند این نور فاقد اشعه های مضر نظیر مادون قرمز و فرا بنفش است به همین دلیل سبب ازار چشم و پوست شما نخواهد شد و از طرفی به دلیل برحورداری از چیپ لامپ SMD دارای نوری با شدت زیاد میباشد که مناسب قرار گیری روی دیوار و سقف های مکان های مسکونی ، اداری و تجاری میباشد.

تفاوت لامپ فلورسنت و لامپ براکت چیست

همانگونه که لامپ های ال ای دی جایگزین لامپ های کم مصرف و رشته ای شدند، مهتابی ال ای دی یا براکت نیز جایگزین مهتابی های با لامپ های فلورسنت شد. لامپ های فلورسنت با تحریک بخار جیوه داخل لامپ، فسفر را به فلورسنت تبدیل کرده و نور تولید می کنند. وجود گاز جیوه درون لامپ های فلورسنت و تولید اشعه فرا بنفش برای انسان و محیط زیست خطرناک است درحالیکه در مهتابی های ال ای دی اشعه فرا بنفش تولید نشده و از گاز جیوه نیز استفاده نمی شود. لامپ های مهتابی فلورسنت نیاز به استارت و ترانس دارند، درحالیکه جهت جایگزین کردن مهتابی های ال ای دی دیگر نیازی به ترانس و استارت وجود ندارد.